بهترین دکتر متخصص جراح بینی

  1. صفحه اصلی
  2. بهترین دکتر متخصص
  3. بهترین دکتر متخصص جراح بینی

بهترین دکتر متخصص جراح بینی

در بخش امروز قصد داریم تا ویژگی های بهترین دکتر متخصص جراح بینی را برای شما عزیزان بگوییم. امروزه به دلیل پیشرفت پزشکی، کیفیت زندگی در جوامع مختلف، در حال پیشرفت است و به واسطه ابزار های اطلاع رسانی جمعی، انسان هایی که در کشورهای مختلف زندگی می کنند، از سبک زندگی کشورهای مرفه تر الگو برداری میکنند.


یکی از مهم ترین بحث ها در مورد کیفیت زندگی، مربوط به زیبایی است که بیشترین تاثیر را بر اعتماد به نفس اشخاص و رضایت آن ها از زندگی ایفا می کند. از این رو جراحان زیبایی نقش بسیار پررنگ تری در مقایسه با گذشته، در جوامع امروزی ایفا می کنند. جراحی زیبایی به دلیل اهمیت و حساسیت هایش نیازمند تخصص و تجربه کافی است، لذا در هنگام انتخاب دکتر جراح دقت بالایی لازم است که بهترین جراح زیبایی را انتخاب کنیم .


در این مقاله در ابتدا توضیح مختصری از تخصص جراحی زیبایی و انواع آن داده شده است و در انتها راه کار اینکه چگونه می توانیم بهترین دکتر جراح زیبایی را پیدا کنیم ارایه شده است .


 

زیر شاخه های جراحی زیبایی


جراحی زیبایی به طور کلی شامل موارد زیر می شود 

1 - زیبایی صورت
2 - زیبایی گردن و غبغب
3 - زیبایی شکم- پهلو و پشت
4 - زیبایی سینه
5 - زیبایی ران و بازو


از بین این زیر شاخه ها، پرطرفدارترین مورد، زیبایی صورت است. این شاخه به دلیل تاثیر فراوانی که بر زیبایی فرد می گذارد، بسیار حساس است و حتما باید توسط بهترین دکتر متخصص جراح بینی و  زیبایی انجام شود. پیشنهاد می شود که پیش از اقدام به جراحی، با پزشک مورد اعتماد خود در مورد بهترین دکتر جراح زیبایی مشورت کنید.
زیر شاخه های جراحی زیبایی صورت رایج ترین جراحی های زیبایی شامل موارد زیر است که در بخش بعدی، به بررسی هر کدام می پردازیم.

1 - جراحی بینی
2 - از بین بردن چین و چروک
3 - پروتز1- جراحی بینی


این جراحی یقینا مهم ترین و سخت ترین جراحی زیبایی است که به دو صورت باز و بسته صورت می گیرد. در روش بسته که در گذشته متداول تر بود، بخش بسیار کمی از بینی از غضروف متصل خود جدا می شود و برش های اصلی جراحی در داخل بینی صورت می گیرند. در این حالت، دکتر جراح زیبایی دید زیادی ندارد و این موضوع باعث سختی و دقت کم در جراحی می شود. این روش بیشتر در مورد جراحی ها و شکستگی های ساده استفاده می شود.


در روش باز، پوست بینی به طور کامل از غضروف زیرین جدا می شود، پس جراح دید و دسترسی کامل به قسمت های مختلف بینی دارد، اگر به دنبال جراحی با دقت و کیفیت بالا هستید، به متخصص جراح بینی مراجعه کنید، چون جراحی باز بینی احتیاج به مهارت بسیار بالایی دارد که نقش یک دکتر جراح بینی حرفه ای غیر قابل انکار است. لازم به ذکر است که طول دوره نقاهت و خوابیدن تورم بینی در روش باز طولانی تر است اما در عوض، علاوه بر اینکه ریسک کمتر و دقت بالاتری دارد، مشکلات گسترده تری را می توان توسط آن جراحی کرد.


 

 

2- از بین بردن چین و چروک


برای رفع چین و چروک صورت (خصوصا در نواحی اطراف چشم) از روش بوتاکس استفاده می شود. بوتاکس در واقع یک سم بسیار خطرناک به نام بوتولیسم است که به صورت غیر بیماری زا در آمده است و باعث فلج موضعی ماهیچه هایی می شود که چین و چروک ها را در صورت ایجاد می کنند. با توجه به این که اگر این ماده توسط افراد غیر متخصص زیبایی تزریق شود، می تواند بسیار خطرناک و حتی مرگبار باشد ؛ حتما جهت رفع چین و چروک های صورتتان به بهترین جراح زیبایی مرجعه کنید و حتما توصیه های دکتر جراح زیبایی ماهر را جدی بگیرید.3 - پروتز


حالت، زیبایی و جذابیت صورت تا حد بسیار زیادی به فرم لب، چانه و گونه بستگی دارد. بسیاری از افرادی که با مشکل لاغری صورت مواجه هستند به دنبال روش ها و رژیم های غذایی برای چاغ تر شدن صورتشان می گردند که تاثیر بسیار کمی بر خوش فرم شدن صورت خصوصا لب، چانه و گونه ندارند.
اگر از لاغر بودن صورت خود شاکی هستید و این مشکل باعث کاهش اعتماد به نفس شما شده است، بهتر است به یک جراح متخصص زیبایی خوب که مهارت کافی در پروتز دارد مراجعه کنید. یک دکتر زیبایی ماهر با استفاده از پروتز می تواند چهره شما را بسیار جذاب تر کند.
طی یک جراحی پروتز، شخص توسط متخصص زیبایی برای حدودا 90 دقیقه بیهوش می شود و جراح پس از باز کردن قسمتی از پوست، پروتز را در محل مورد نظر شما قرار می دهد، سپس پروتز را (معمولا به وسیله متصل کردن به استخوان) ثابت می کند. در مرحله بعد قسمت باز شده، بخیه می شود. پس از گذشت یک هفته، می توان تاثیرات مثبت جراحی را مشاهده کرد.حال سوال مهم این است که چگونه می توانیم بهترین دکتر جراح زیبایی را پیدا کنیم ؟


آسانترین و مطمئنترین روش برای اینکه بهترین دکتر متخصص را پیدا کنیم کمک گرفتن از دیگران است ؛ سایت حکیم پلاس بهترین دکتر را با نظرشما و دیگران معرفی می کند.
کمک به دیگران تنها پول نیست ! شما هم با صرف چند دقیقه کوتاه در مورد آخرین دکتر خود نظر دهید تا دیگران هم از زندگی سالم و شادابی بهره مند شوند


امیدواریم از مطالعه این مقاله در حکیم پلاس لذت برده باشید و بتوانبد بهترین دکتر متخصص جراح بینی خود را انتخاب نمایید.

Author Avatar

درباره نویسنده

اضافه کردن دیدگاه

fa_IRPersian
fa_IRPersian